• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Router WiFi AC + N VDSL VPN AVM FRITZ!Box 3490

Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.13279
Producent: AVM
Kod produktu: 20002709

Opis

 

FRITZ!Box 3490

Doskonałe połączenie dla wszystkich urządzeń w sieci

FRITZ!Box 3490 to router wyposażony w modem VDSL będący doskonałym rozwiązaniem dla połączenia z Internetem wszystkich komputerów, smartfonów i tabletów. Najszybsze połączenie wszystkich urządzeń jest zagwarantowane dzięki podwójnej sieci bezprzewodowej WLAN AC 1300 Mbit/s oraz N 450 Mbit/s wraz z 4 portom Gigabit LAN oraz 2 portom USB 3.0

FRITZ!Box 3490 z WLAN ACPodwójna sieć WLAN dla maksymalnej prędkości

Połącz się bezprzewodowo ze swoim FRITZ!Box 3490 za pomocą sieci 5 oraz 2,4 GHz. Wszystkie komputery, smartfony i tablety mogą korzystać z obu pasm i cieszyć się jeszcze większym zasięgiem i prędkością

Największa prędkość na każdym łączu

FRITZ!Box 3490 łącza ADSL/ADSL2+ oraz szybki VDSL2 pozwalając na korzystanie z Internetu z prędkością do 100 Mbit/s. Zastosowane w routerze najnowocześniejsze technologie pozwalają również na skorzystanie z technologii vectoringu i bondingu które jeszcze bardziej przyspieszają łącza internetowe. Możliwe jest również podłączenie urządzenia do modemów kablowych i światłowodowych. 4 gigabitowe porty LAN i nowoczesna architektura WLAN zapewni superszybkie połączenie w całej sieci domowej. Router pozwala również na połączenie z zewnętrznymi modemami i routerami dzięki wyposażeniu w port WAN. Porty USB 3.0 pozwalają na podłączenie modemu USB i korzystanie z Internetu 3G/4G(LTE). 

 

 

Multimedia w całym domuFRITZ!Box mulitimedia

Z routerem FRITZ!Box 3490 możliwe jest korzystanie z doskonałej jakości rozrywki w całym domu. Media serwer oraz dwa szybkie porty USB 3.0 pozwolą na udostępnienie w całej sieci muzyki, zdjęć i filmów.

Po podłączeniu do portu USB dysku USB lub pendrive, zgromadzone na nim pliki są dostępne dla urządzeń obsługujących standard UPnP-AV oraz przez przeglądarkę internetową, dzięki funkcji FRITZ!NAS. Dzięki temu możliwe jest ich odtwarzanie i współdzielenie pomiędzy komputerami w sieci domowej. Dodatkowo, dzięki usłudze MyFRITZ! możliwe jest też ich udostępnianie w Internecie poprzez prywatną chmurę. 

FRITZ!Box - bezpieczna sieć

FRITZ!Box to synonim bezpieczeństwa! Kompleksowa koncepcja zabezpieczeń chroni twoje dane i jest przez nas stale testowana i udoskonalana. Zaawansowane możliwości kontroli rodzicielskiej pozwalają na zarządzanie korzystaniem z Internetu przez domowników. Dzięki sieci dla gości, możliwe jest udostępnienie połączenia z Internetem, bez ryzyka wprowadzania niezaufanych komputerów do sieci w domu lub biurze. Bezpłatne aktualizacje zapewniają zawsze wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

FRITZ!OS – bogactwo możliwościFRITZ!Box 3490 - połączenia 

FRITZ!OS, system operacyjny urządzenia FRITZ!Box, jest   regularnie uzupełniany o nowe funkcje. Dzięki aplikacjom FRITZ!App także poza domem zawsze masz dostęp do danych przez smartfona, możesz telefonować, korzystając z sieci domowej lub sterować urządzeniami odtwarzającymi. Wszystkie aktualizacje i aplikacje są oczywiście bezpłatne.

Łatwość obsługi

Prasę komputerowa i użytkownicy wielokrotnie chwalili prostotę  obsługi urządzeń FRITZ!Box. Projektanci czynią wszystko, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi obsługę. Wszystko to zapewnione jest przez przejrzysty interfejs i kreatory, które prowadzą Cię krok po kroku.

Funkcje

  FRITZ!Box VDSL/ADSL2+  

Z każdym łączem

Urządzenie FRITZ!Box można podłączyć do każdego łącza DSL. Można je również połączyć z modemem światłowodowym lub przewodowym i w prosty sposób włączyć do istniejących sieci WLAN. Możliwe jest również podłączenie przez mobilne urządzenie UMTS.

  FRITZ!Box - vectoring  

Duża prędkość dzięki wektorowaniu sygnału VDSL

FRITZ!Box to najnowocześniejsze urządzenie: dzięki technologii wektorowania przy tradycyjnych łączach VDSL uzyskasz prędkość sięgającą nawet 100 Mbit/s. Ciesz się dwukrotnie szybszym Internetem bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.

   Gigabitowa sieć  

WLAN AC o prędkości 1 300 Mbit/s

Nowy standard AC to błyskawicznie szybka sieć WLAN. Połącz komputery, smartfony i tablety w prosty i bezpieczny sposób z urządzeniem FRITZ!Box i ciesz się maksymalną prędkością i znacznie większym zasięgiem.

   Dualband WLAN  

Maksymalna elastyczność dzięki dwóm sieciom bezprzewodowym

Aby zapewnić maksymalną elastyczność wszystkim urządzeniom, FRITZ!Box korzysta jednocześnie z pasm częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz. Funkcja automatycznego wyszukiwania kanałów pozwala wybrać optymalny kanał bezprzewodowy.

   Sieć dla gości  

Dostęp do WLAN dla gości

Możesz zagwarantować swoim gościom łatwy dostęp do Internetu. W tym celu dostępny jest oddzielny klucz sieciowy i nazwa. Goście nie mają dostępu do sieci domowej. Pozwala to zachować prywatność danych.

   MyFRITZ!  

Z MyFRITZ! wszędzie jesteś w domu

Usługa MyFRITZ! firmy AVM pozwoli ci połączyć się z urządzeniem FRITZ!Box z dowolnego miejsca na świecie w wygodny i bezpieczny sposób. Dotrzesz do plików zapisanych we FRITZ!NAS, listy ostatnich połączeń i wiadomości nagranych na automatycznej sekretarce. dzięki aplikacji MyFRITZ!App także przez smartfona i tablet.

   FRITZ! VPN  

Szyfrowana komunikacja przez VPN

Za pomocą sprawdzonego standardu przemysłowego IPsec możesz połączyć się z urządzeniem FRITZ!Box lub siecią firmową przez Virtual Private Network (VPN). Ustawienia można wprowadzić bezpośrednio w urządzeniu FRITZ!Box, a następnie przenieść je na smartfony, tablety i komputery.

   FRITZ!Box Mediaserwer  

Serwer mediów zapewnia najwyższy poziom rozrywki

Urządzenie FRITZ!Box zarządza wszystkimi podłączonymi pamięciami USB i udostępnia ich zawartość w sieci. Serwer mediów umożliwia odtwarzanie na odpowiednich urządzeniach wyjściowych muzyki, zdjęć i filmów w sieci domowej.

   FRITZ!OS Bezpłatne aktualizacje  

Bezpłatne aktualizacje

FRITZ!OS czyli system operacyjny będący sercem naszych routerów jest stale rozwijany i ulepszany. Dzięki temu, użytkownicy naszych urządzeń mogą zawsze liczyć na największy komfort i wydajność. Aktualizację można przeprowadzić bezpośrednio poprzez menu routera, mogą być również wykonywane automatycznie. Dzięki temu urządzenie jest zawsze wyposażone w najnowsze oprogramowanie - zupełnie za darmo. 

        
 

 

Dane techniczne

Modem DSL/ADSL2+ Tak
Modem VDSL/VDSL2 Tak
Port LAN 1 jako WAN Tak
Port WAN Nie
Obsługa modemów USB 3G/4G Tak
Pasmo WLAN WLAN 2,4 oraz 5 GHz
Standard WLAN 802.11 N 450 Mbit/s
Standard WLAN 802.11 AC 1300 Mbit/s
Standard WLAN 802.11g, b, a Tak
Szyfrowanie WLAN WEP / WPA / WPA2 / + PSK
Porty Gigabit LAN 10/100/1000 4 porty Gigabit LAN (1000 Mbit/s)
Porty USB 2 Porty USB 3.0
Serwer multimediów Tak
NAS/Dysk sieciowy Tak
Centralka telefoniczna/PBX Tylko VoIP
Obsługa HD Voice Tak
VPN IPSec Tak
WLAN dla gości - prywatny Hotspot Tak
Baza DECT Nie
Porty analogowe Brak
Porty ISDN Brak
Smart Home Nie
Automatyczna sekretarka Tak
Fax-to-mail Tak
Kontrola rodzicielska Tak
Gwarancja 5 lat gwarancji
Menu w języku polskim Tak

Produkty powiązane

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl