• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Inteligentne gniazdko Smart Home AVM FRITZ!DECT 200

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 219,00 zł 219.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.27
Producent: AVM
Kod produktu: 20002574

Opis

FRITZ!DECT 200

Inteligentne gniazdko dla sieci domowej

FRITZ!DECT 200 pozwala na zarządzenie zasilaniem podłączonych urządzeń oraz pomiar, zapis i analizę zużycia energii. Inteligentne gniazdko łączy się z siecią domową za pomocą bezpiecznego, szyfrowanego protokołu DECT. Można nim łatwo zarządzać poprzez komputer, notebook, smartfon i tablet w sieci domowej i przez Internet oraz z wykorzystaniem telefonów FRITZ!Fon.


Wygodne włączanie i wyłączanie urządzeń

Pełen komfort obsługi w siei domowej z wykorzystaniem FRITZ!Fon, PC i urządzeń mobilnych. Wygoda zarządzania z dowolnego miejsca dzięki darmowej aplikacji MyFRITZ!App

Bogate możliwości - prosta konfiguracja

FRITZ!DECT 200 oferuje bogaty wachlarz funkcji włączania i wyłączania podłączonych urządzeń. Poza ustawieniem włączenia codziennie, w ustalonym dniu tygodnia, w określonych godzinach, regularnie lub losowo, można użyć kalendarza Google. Funkcja kalendarza słonecznego włącza lub wyłącza urządzenia o wschodzie lub zachodzie słońca.  

Monitorowanie zużycia energii

FRITZ!DECT 200 pozwala nie tylko na włączenie i wyłączanie podłączonych urządzeń, ale umożliwia również pomiar zużycia energii. Informacja ta może być pokazana na przestrzeni godzin, dni, miesięcy czy roku. W menu routera wyświetlone zostaną również informacje o aktualnej mocy i napięciu oraz temperaturze w pomieszczeniu. Statystyki informują również o kosztach w Euro, a nawet emisji CO2.

Powiadomienia e-mail

Dzięki naszym inteligentnym gniazdkom możliwe jest stałe monitorowanie podłączonych urządzeń, nawet jeśli przebywasz poza domem. Dzięki usłudze push mail wszystkie dane zostaną przekazane wprost na skrzynkę e-mail. W ten sposób status urządzeń i ich zużycie energii są zawsze pod kontrolą.

Błyskawicznie gotowe do pracy

Podłączenie gniazdek do FRITZ!Box jest dziecinnie proste: wystarczy włożyć je do gniazdka i nacisnąć guzik DECT na obudowie routera. Wszystkie ustawienia można w prosty sposób zmienić w menu routera.

 

 

Funkcje

   

Wygodne obsługa

FRITZ!DECT 200 pozwala na inteligentne zarządzanie zasilaniem podłączonych urządzeń. Gniazdko może być włączane i wyłączane za pomocą przycisku, przez telefon FRITZ!Fon, komputery, tablety i smartfony. Również będąc poza domem możesz wykorzystać Internet i aplikację mobilną MyFRITZ!App do uruchomienia urządzenia.

   

Automatyczne uruchamianie

Podłączone do FRITZ!DECT 200 urządzenia mogą być włączane i wyłączane również z wykorzystaniem zaprogramowanych ustawień, a nawet po synchronizacji z kalendarzem Google. Po podaniu lokalizacji router może też włączać i wyłączać się o wschodzie i zachodzie słońca.

   

Monitorowanie zużycia energii

W menu routera FRITZ!Box znaleźć można dokładne statystyki zużycia energii i dane o temperaturze, kosztach a nawet emisji CO2. Dokładne informacje mogą zostać również przesłane przez e-mail.

     

Połączenie przez DECT

Gniazdka FRITZ!DECT 200 do połączenia z routerami FRITZ!Box wykorzystują bezpieczny i szyfrowany protokół DECT. Różnorodne funkcje są w przejrzystej formie wyświetlane w menu routera.

     

 Kompaktowe i inteligentne

Kompaktowe wymiary pozwalają na umieszczenie FRITZ!DECT 200 w praktycznie każdym gniazdku elektrycznym. Dzięki funkcji aktualizacji urządzenie stale oferuje najnowsze funkcje.

Produkty powiązane

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl