• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Zestaw PLC Gigabit LAN multiroom NC+ AVM FRITZ!Powerline 1000E Set

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.46231
Producent: AVM
Kod produktu: 20002711

Opis

 

FRITZ! Powerline Lan przez gniazdka

FRITZ!Powerline 1000E

Gigabitowa sieć przez gniazdka elektryczne

FRITZ!Powerline 1000 E zmienia każde gniazdko elektryczne w domu w szybkie połączenie sieciowe – bez konieczności przeciągania żadnych dodatkowych kabli. Stwórz Gigabitową sieć komputerową przez istniejące kable elektryczne
  • Łatwe budowanie sieci przez gniazdka
  • Bez instalacji i dodatkowych kabli
  • Najnowszy standard Powerline o prędkości nawet 1200 Mbit/s
  • Gigabitowy port LAN
  • Praktyczny zestaw składający się dwóch urządzeń


    Najnowsza generacja Powerline - maksymalna prędkość

Wykorzystanie najnowszych standardów sprawia, że FRITZ!Powerline 1000E działa z nieosiągalnymi wcześniej prędkościami. Dzięki temu może zapewnić większy zasięg i prędkość w całej sieci domowej.


FRITZ!Powerline 1000E szybka siećJeszcze szybsza prędkość przesyłu danych przez gniazdka

Dzięki FRITZ!Powerline 1000E każde gniazdko elektryczne może posłużyć do stworzenia szybkiej sieci. Przesyłaj dane z Gigabitową prędkością przez istniejącą instalację elektryczną - szybko i bezpiecznie.
 

Jeszcze większy zasięg sieci

Większa prędkość transmisji i zasięg zostały osiągnięte dzięki jeszcze większym udoskonaleniu technologii powerline. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka aby cieszyć się stabilnym połączeniem i szybkim transferem.

 

  

Ekologia i oszczędnośćElastyczne rozwiązania i kompatybilność

FRITZ!Powerline 1000E jest kompatybilny wstecznie ze swoim poprzednikiem - FRITZ!Powerline 500E. Dzięki temu możliwe jest stosowanie urządzenia w połączeniu z modelami klasy 500 Mbit/s oraz 200 Mbit/s i zwiększenie zasięgu domowej sieci.

Większa moc - mniejsze zużycie energii

FRITZ!Powerline 1000E posiada jeszcze większą moc, lecz wyróżnia go równie niskie zużycie energii. Inteligentne funkcje oszczędzania energii automatycznie uruchamiają tryb oszczędny jeśli urządzenie nie przesyła danych.

 

 

 

Proste i szybkie połączenie

Wystarczy nacisnąć przycisk aby dodać kolejne adaptery FRITZ!Powerline do sieci domowej i połączyć się z innymi urządzeniami. Uruchomienie jest błyskawiczne, a transmitowane dane są szyfrowane bezpiecznym kluczem zapewniając bezpieczeństwo danych.

Inteligentne rozwiązanie

Urządzenia FRITZ!Powerline to inteligentne rozwiązanie dla sieci domowych. Wysokie prędkości na praktycznie każdym rodzaju łącza, bez konieczności kładzenia dodatkowych kabli. FRITZ!Powerline to najbardziej niezawodne i stabilne połączenie sieciowe.
 

Szczegóły

 

 

Szybka sieć domowa

Ciesz się szybkim i stabilnym połączeniem w całej sieci domowej. Połączenie FRITZ!Powerline pozwala na stworzenie gigabitowej sieci z wykorzystaniem istniejącej instalacji elektrycznej. 

 

Idealne połączenie dzięki gigabitowemu portowi LAN

Wbudowany gigabitowy port LAN pozwala na ultraszybkie połączenia w sieci domowej. Idealne rozwiązanie umożliwiając podłączenie dysków sieciowych, smart TV i konsoli do gier bez kładzenia dodatkowego okablowania.

 

Łatwa konfiguracja 

Stworzenie sieci FRITZ!Powerline wymaga tylko kilku prostych kroków. Podłącz - Połącz - Gotowe! Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, sieć jest od razu gotowa do działania.Dodanie kolejnych urządzeń do sieci odbywa się równie prosto - wystarczy naciśnięcie przycisku.

 

Bezpieczne połączenie

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Ta zasada dotyczy również urządzeń FRITZ!Powerline 1000E. Szyfrowanie bezpiecznym kluczem AES 128 bit jest aktywne od momentu uruchomienia urządzenia, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo danych. Zabezpieczenie kolejnych dodawanych urządzeń odbywa się w prosty sposób, za pomocą przycisku.   

 

Oszczędność energii

Wbudowane rozwiązania techniczne sprawiają że FRITZ!Powerline 1000E jest oszczędny i ekonomiczny. Kiedy urządzenie nie transmituje danych przechodzi w tryb czuwania, zmniejszając zużycie energii do tylko jednego wata.   

 

Wygoda obsługi

Dzięki oprogramowaniu FRITZ!Powerline możliwe jest łatwe zarządzanie funkcjami urządzenia, monitorowanie jego pracy, szybkości i aktualizacja oprogramowania. Funkcje te dostępne są również za pośrednictwem menu routera FRITZ!Box.

 

Produkty powiązane

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl