• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Wzmacniacz sygnału WiFi AC + N Gigabit LAN FRITZ!WLAN Repeater 1750E

Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.88218
Producent: AVM
Kod produktu: 20002712

Opis

FRITZ!WLAN Repeater 1750E

Zwiększ zasięg sieci bezprzewodowej w kilka sekund!

Nowy FRITZ!WLAN Repeater 1750E zapewnia szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe o prędkości nawet do 1300 Mbit/s dla sieci działających w paśmie 5 GHz oraz 450 Mbit/s w 2,4 GHz. Dzięki wyposażeniu w port Gigabit LAN, nawet urządzenia nie posiadające moduły sieci WLAN mogą korzystać z dobrodziejstw szybkiej sieci bezprzewodowej. Repeater jest tak zaprojektowany, aby mógł działać w każdym standardowym gniazdku 230V. Diody LED pozwalają na szybkie odnalezienie idealnej lokalizacji urządzenia w domu.

  • Zwiększa prędkość sieci bezprzewodowej WLAN w paśmie 5 GHz do 1300 Mbit/s
  • Zwiększa prędkość sieci bezprzewodowej WLAN w paśmie 2,4 GHz do 450 Mbit/s
  • Dwuzakresowa praca (dual-band)
  • Port Gigabit LAN
  • Bezpieczne połączenia dzięki szyfrowaniu WPA2
  • Szybka i prosta konfiguracja jednym przyciskiem dzięki WPS

 

 

Sieć WLAN w całym domu

FRITZ!WLAN Repeater 1750E oferuje szybkie połączenie z siecią domową o prędkości do 450 Mbit/s w standardzie N oraz 1750 Mbit/s w najnowszym standardzie AC. Dzięki temu możliwe jest cieszenie się surfowaniem po Internecie, szybkim pobieraniem plików i płynnym odtwarzaniem filmów HD – w każdym zakątku domu

Prosta konfiguracja jednym przyciskiem

FRITZ!WLAN Repeater 1750E wspiera nieskomplikowaną i automatyczną metodę łączenia – WPS. Konfiguracja odbywa się dzięki naciśnięciu przycisku: repeatery i routery wyposażone w funkcję WPS, takie jak FRITZ!Box łączą się automatycznie. FRITZ!WLAN Repeater automatycznie odbiera ustawienia sieci i jest natychmiast gotów do pracy.

Bezprzewodowa swoboda

Dzięki wyposażeniu w porty LAN, wzmacniacz zasięgu sieci bezprzewodowej pozwala na podłączenie do sieci lokalnej nawet urządzeń nie wyposażonych w moduł WLAN. FRITZ!WLAN Repeater tworzy bezprzewodowy most, łącząc się za pomocą sygnału radiowego z routerem, eliminując tym samym konieczność kładzenia dodatkowych kabli. Jeśli jest kabel LAN został wcześniej doprowadzony do miejsca w którym potrzebne jest połączenie bezprzewodowe, możliwe jest ustawienie Repeatera w trybie pracy mostu LAN łączącego go z routerem. Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest szybkie utworzenie sieci bezprzewodowej nawet na dłuższych odległościach

Proste zarządzanie i aktualizacja

Od ułatwień w znalezieniu optymalnego położenia do wyboru najlepszego kanału radiowego: FRITZ!WLAN Repeater jest wyposażony w diody LED, kreatory i jasny i przyjazny użytkownikowi interfejs. Dodatkowo, funkcje FRITZ!WLAN Repeatera są stale rozwijane i udostępniane w ramach darmowych aktualizacji.

Bezpieczne szyfrowanie sieci WLAN

FRITZ!WLAN Repeater wspiera bezpieczne szyfrowanie WPA2, obsługując również standard WPA. Dzięki temu może działać z wieloma sieciami i wszystkimi rodzajami szyfrowania.

 

 

Funkcje

   

Większy zasięg sieci bezprzewodowej w kilka sekund

FRITZ!WLAN Repeater zwiększa zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej w niezwykle prosty i szybki sposób. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia pokrycia sygnałem bezprzewodowego w całym domu

   

Podwójny WLAN AC+N do 1300 Mbit/s

Dzięki prędkości do 1300 Mbit/s w paśmie 5 GHz i do 450 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz, FRITZ!WLAN Repeater 1750E zapewnia najlepsze połączenia. Poprzez inteligentny wybór częstotliwości (dynamic cross band repeateing) FRITZ!WLAN Repeater zawsze dobiera optymalne połączenie między routerem bezprzewodowym a podłączonym urządzeniem w sieci lokalnej.

   

Kompatybilny ze wszystkimi standardowymi routerami

Wzmacniacze FRITZ!WLAN Repeater doskonale współpracują z routerami FRITZ!Box, lecz są również kompatybilne z wieloma standardowymi routerami bezprzewodowymi. Niezależnie od posiadanego urządzenia, konfiguracja jest zawsze najprostsza.

   

Szybkie i proste umiejscowienie

Diody LED umieszczone na obudowie urządzenia pozwalają na określenie optymalnej lokalizacji podłączenia, informując użytkownika o statusie połączenia i sile sygnału.

   

Gotowy na IPv6

Poza obsługą protokołu IPv4, FRITZ!WLAN Repeater wspiera również protokół internetowy w wersji 6. IPv6 pozwala na wydajniejsze i bogatsze usługi sieciowe.

   

Mostek LAN - alternatywne zastosowanie

FRITZ!WLAN Repeater może również być podłączony do modemów lub routerów z wykorzystaniem kabla sieciowego LAN. Umożliwia to szybkie, bezpieczne i ekonomiczne połączenie urządzeń nie wyposażonych w obsługę sieci bezprzewodowych.

 

Dane techniczne

Port Gigabit LAN 10/100/1000 Tak
Standard WLAN 802.11 AC 1300 Mbit/s
Standard WLAN 802.11 N 450 Mbit/s
Pasmo WLAN WLAN 2,4 oraz 5 GHz

Produkty powiązane

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl