Aplikacje mobilne

MyFRITZ App

MyFRITZ!App dla systemów iOS oraz Androida pozwala na zdalny dostęp do FRITZ!Box. Zawartość dysku sieciowego FRITZ!NAS oraz zarządzanie inteligentnym domem jest dostępne z sieci domowej oraz przez Internet z każdego miejsca na świecie.

FRITZ!App Fon

FRITZ!App Fon łączy iPhone i telefony z systemem Android z routerem FRITZ!Box przez sieć bezprzewodową dając możliwość wygodnego wykonywania połączeń z linii analogowej i telefonii internetowej.

FRITZ!WLAN App

FRITZ!App WLAN pozwala na szybkie i proste połączenie telefonu z systemem Android do routera bezprzewodowego, takiego jak FRITZ!Box. Aplikacja wyświetla również szczegółowe informacje na temat pobliskich sieci bezprzewodowych.

 

 

 

FRITZ!App Cam

FRITZ!App Cam sprawia, że każdy telefon lub tablet z systemem Android może stać się kamerą interetową. Aplikacja automatycznie rejestruje obraz z kamery urządzenia i udostępnia go na stronie internetowej.

FRITZ!App Media

FRITZ!App Media pozwala na wygodne zarządzenie odtwarzaniem multimediów w sieci domowej – na przykład filmów na Smart TV lub muzyki na systemie audio.

FRITZ!App Ticker

Czy jesteś w domu, czy poza nim, FRITZ!App Ticker informuje o nieodebranych połączeniach i pozwala oddzwonić bezpośrednio, wykorzystując listę połączeń i książkę telefoniczną routera FRITZ!Box.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl