• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Inteligentne gniazdko Smart Home IP44 AVM FRITZ!DECT 210

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: AVM
Kod produktu: 20002723

Opis

FRITZ!DECT 210

Inteligentne gniazdko dla sieci domowej do stosowania na zewnątrz budynków

FRITZ!DECT 210 pozwala na zarządzenie zasilaniem podłączonych urządzeń oraz pomiar, zapis i analizę zużycia energii. Inteligentne gniazdko łączy się z siecią domową za pomocą bezpiecznego, szyfrowanego protokołu DECT. Można nim łatwo zarządzać poprzez komputer, notebook, smartfon i tablet w sieci domowej i przez Internet oraz z wykorzystaniem telefonów FRITZ!Fon.


Wygodne włączanie i wyłączanie urządzeń

Pełen komfort obsługi w siei domowej z wykorzystaniem FRITZ!Fon, PC i urządzeń mobilnych. Wygoda zarządzania z dowolnego miejsca dzięki darmowej aplikacji MyFRITZ!App

Bogate możliwości - prosta konfiguracja

FRITZ!DECT 210 oferuje bogaty wachlarz funkcji włączania i wyłączania podłączonych urządzeń. Poza ustawieniem włączenia codziennie, w ustalonym dniu tygodnia, w określonych godzinach, regularnie lub losowo, można użyć kalendarza Google. Funkcja kalendarza słonecznego włącza lub wyłącza urządzenia o wschodzie lub zachodzie słońca.  

Monitorowanie zużycia energii

FRITZ!DECT 210 pozwala nie tylko na włączenie i wyłączanie podłączonych urządzeń, ale umożliwia również pomiar zużycia energii. Informacja ta może być pokazana na przestrzeni godzin, dni, miesięcy czy roku. W menu routera wyświetlone zostaną również informacje o aktualnej mocy i napięciu oraz temperaturze w pomieszczeniu. Statystyki informują również o kosztach w Euro, a nawet emisji CO2.

Powiadomienia e-mail

Dzięki naszym inteligentnym gniazdkom możliwe jest stałe monitorowanie podłączonych urządzeń, nawet jeśli przebywasz poza domem. Dzięki usłudze push mail wszystkie dane zostaną przekazane wprost na skrzynkę e-mail. W ten sposób status urządzeń i ich zużycie energii są zawsze pod kontrolą.

Błyskawicznie gotowe do pracy

Podłączenie gniazdek do FRITZ!Box jest dziecinnie proste: wystarczy włożyć je do gniazdka i nacisnąć guzik DECT na obudowie routera. Wszystkie ustawienia można w prosty sposób zmienić w menu routera.

 

IP 44O - możliwość stosowania również na zewnątrz budynków

Oznacza zabezpieczenie przed dostaniem się obcych ciał stałych o średnicy powyżej 1mm, przed dostępem do części niebezpiecznych drutem oraz przed wnikaniem cieczy rozbryzgiwanej.

 

Funkcje

   

Wygodne obsługa

FRITZ!DECT 210 pozwala na inteligentne zarządzanie zasilaniem podłączonych urządzeń. Gniazdko może być włączane i wyłączane za pomocą przycisku, przez telefon FRITZ!Fon, komputery, tablety i smartfony. Również będąc poza domem możesz wykorzystać Internet i aplikację mobilną MyFRITZ!App do uruchomienia urządzenia.

   

Automatyczne uruchamianie

Podłączone do FRITZ!DECT 210 urządzenia mogą być włączane i wyłączane również z wykorzystaniem zaprogramowanych ustawień, a nawet po synchronizacji z kalendarzem Google. Po podaniu lokalizacji router może też włączać i wyłączać się o wschodzie i zachodzie słońca.

   

Monitorowanie zużycia energii

W menu routera FRITZ!Box znaleźć można dokładne statystyki zużycia energii i dane o temperaturze, kosztach a nawet emisji CO2. Dokładne informacje mogą zostać również przesłane przez e-mail.

     

Połączenie przez DECT

Gniazdka FRITZ!DECT 210 do połączenia z routerami FRITZ!Box wykorzystują bezpieczny i szyfrowany protokół DECT. Różnorodne funkcje są w przejrzystej formie wyświetlane w menu routera.

     

 Kompaktowe i inteligentne

Kompaktowe wymiary pozwalają na umieszczenie FRITZ!DECT 210 w praktycznie każdym gniazdku elektrycznym. Dzięki funkcji aktualizacji urządzenie stale oferuje najnowsze funkcje.

Dane techniczne

Wzmacniacz sygnału DECT Nie
Gniazdko elektryczne Tak
Termostat Nie
Sterowanie zasilaniem Tak
Programowanie Tak
Szyfrowane połączenie Nie
Pomiar zużycia prądu Tak
Pomiar temperatury Tak
Tryb kalendarza Tak
Klasa IP44 Tak
Okres gwarancji 2 lata

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl