Recycling

Dbamy o środowisko!


 
certyfikat "Firma przyjazna naturze"Informujemy, że sklep  FRITZBox.com.pl spełnia wymogi prawne zawarte w Ustawie o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 r. Jesteśmy uczestnikiem programu  ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw „Firma Przyjazna Naturze”. Celem programu jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju, czyli zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób nie zagrażający środowisku naturalnemu.

Posiadamy nr rej. GIOŚ E0014319W http://rzseie.gios.gov.pl. Wprowadzony sprzęt zaliczony jest (wg Zał. Nr 1 do ustawy) do grup:  9 - Przyrządy do nadzoru i kontroli oraz  5 - Pozostałe przyrządy nadzoru i kontroli używane w obiektach i instalacjach przemysłowych.

Wszystkie odbiory zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wprowadzane na rynek krajowy przez sklep FRITZBox.com.pl  realizowane są przez zakłady przetwarzania, które zawarły umowę z AURAEKO OOSEE S.A. W celu odbioru odpadów prosimy  skontaktować się wcześniej z przedstawicielem naszej firmy przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Ceny oferowanych produktów w Sklepie FRITZBox.com.pl zawierają koszty gospodarowania odpadami (KGO) w rozumieniu art. 25 Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29.07.2005 Dz .U. z 2005r., nr 180, poz. 1495

 

 

 
Recycling - recykling


Zgodnie z ustawą każdy użytkownik sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiązany jest do oddawania zużytego sprzętu punktom zbierającym taki sprzęt. Zabronione jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, gdyż zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest odpadem niebezpiecznym dla środowiska, a w konsekwencji dla zdrowia.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl