• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Router LTE WiFi VPN AVM FRITZ!Box 6820 LTE

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.958
Producent: AVM
Kod produktu: 20002727

Opis

FRITZ!Box 6820 LTE

 

Mobilny Internet w całym domu


FRITZ!Box 6820 LTE to kompaktowy router na kartę SIM który pozwoli na szybkie i stabilne połączenie z siecią 4G (LTE), 3G (UMTS) i 2G (GSM). Router pozwala na połączenie z sieciami komórkowymi wszystkich operatorów w kraju (Plus, T-mobile, Orange, Play i inni) oraz za granicą. Komputery, smartfony i tablety mogą nawiązać połączenie z siecią przez Wi-Fi w standardzie N 450 Mbit/s albo przez szybki port Gigabit LAN.

 

Zaprojektowany do szybkiego Internetu

Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby zapewnić optymalną siłę sygnału WLAN oraz najlepsze połączenie z siecią komórkową. Router został wyposażony w modem LTE kategori 4 (FDD) działający z prędkością do 150 Mbit/s pobierania i 50 Mbit/s.

FRITZ!Box 6820 LTE pozwala na połączenie z siecią komórkową w częstotliwościach zakresu 1 (2,1 GHz), 3 (1,8 GHz), 5 (850 MHz), 7 (2,6 GHz), 8 (900 MHz) oraz 20 (800 MHz). Działające w standardzie MIMO, zintegrowane z urządzeniem anteny LTE zapewniają optymalne połączenie z Internetem.

WLAN N 450 z technologią MIMO

Aby zapewnić wszystkim urządzeniom w sieci domowej najlepsze połączenie z Internetem, AVM FRITZ!Box 6820 LTE został wyposażony w nowoczesny moduł sieci Wi-Fi. Pracujący z prędkością do 450 Mbit/s router działa w paśmie 2,4 GHz MIMO 3x3 i obsługuje standardy 802.11n oraz 802.11b/g. 

Bezpieczeństwo połączeń zapewnia szyfrowanie WPA2, WPA/WPA2. Dla wygody połączenia, urządzenie wyposażono w przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setuppozwalający na szybkie połączenie z siecią bezprzewodową bez konieczności wpisywania klucza sieciowego. 

FRITZ!OS – bogactwo oprogramowania

Sercem urządzenia jest system FRITZ!OS. Dzięki niemu wszystkie opcje konfiguracyjne oraz dodatkowe możliwości urządzenia są dostępne przez przeglądarkę internetową po wpisaniu adresu http://fritz.box Interfejs urządzenia był wielokrotnie nagradzany i doceniany przez użytkowników za prostotę i przejrzystość oraz bogate opcje konfiguracyjne. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) FRITZ!OS w wersji 6.50 i nowszych jest przystosowany do ekranów telefonów komórkowych i tabletów.

Aby znaleźć optymalną lokalizację dla urządzenia można skorzystać, z dostępnego w menu, asystenta wskazującego siłę sygnału oraz z diod znajdujących się na urządzeniu. 

Dla systemów Google Android oraz Apple iOS opracowano również aplikacje, które zwiększają możliwości urządzenia.

 

Bezpieczna sieć

Już na etapie projektowania routerów AVM FRITZ!Box, szczególny nacisk kładziony jest na zapewnienie użytkownikom bezpieczeństwa. 

 

 

 

     

Szybki Internet - od UMTS do LTE

Urządzenie FRITZ!Box 6820 LTE działa w sześciu zakresach częstotliwości LTE: 800 MHz, 850 MHz, 900 MHz, 1,8 GHz, 2,1 GHz i 2,6 GHz. 6820 nadaje się idealnie do łączenia z Internetem całej sieci domowej przez wszystkie karty sieci komórkowej od GSM, poprzez UMTS, po LTE.

     

Synonim bezpieczeństwa

FRITZ!Box to najnowocześniejsze urządzenie: dzięki technologii wektorowania przy tradycyjnych łączach VDSL uzyskasz prędkość sięgającą nawet 100 Mbit/s. Ciesz się dwukrotnie szybszym Internetem bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.

     

Szyfrowana komunikacja przez VPN

Za pomocą sprawdzonego standardu przemysłowego IPsec możesz połączyć się z urządzeniem FRITZ!Box lub siecią firmową przez Virtual Private Network (VPN). Ustawienia można wprowadzić bezpośrednio w urządzeniu FRITZ!Box, a następnie przenieść je na smartfony, tablety i komputery.

     

Bezpieczna przyszłość dzięki IPv6

Oprócz IPv4 urządzenie FRITZ!Box obsługuje także protokół internetowy IPv6. IPv6 ułatwia obsługę dostępnych usług oraz wiele nowych funkcji. Dlatego nie musisz obawiać się wprowadzania nowych technologii.

     

WLAN N o prędkości 450 Mbit/s

Router FRITZ!Box współpracuje ze wszystkimi popularnymi modelami telefonów. Umożliwia również podłączenie telefonów analogowych, ISDN, telefonów DECT, telefonów IP oraz centralek telefonicznych. Przejrzyste menu umożliwia wygodnie zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami.

     

Dostęp do WLAN dla gości

Stacja bazowa DECT pozwala na zarejestrowanie do 6 aparatów bezprzewodowych. Wszystkie rozmowy są automatycznie szyfrowane zapewniając prywatność i bezpieczeństwo. W połączeniu ze słuchawkami FRITZ!Fon możliwe staje się korzystanie z licznych funkcji dodatkowych.

     

FRITZ!Box jako prywatny hotspot

Gdy FRITZ!Box wykorzystywany jest jako hotspot, można ograniczyć jego działanie do surfowania w Internecie i obsługi poczty elektronicznej. Użytkownik otrzymuje protokół użytkowania, podczas gdy jego goście z dziecinną łatwością mogą się połączyć z Internetem za pomocą zintegrowanego kodu QR.

     

Fabrycznie ustawione szyfrowanie

Każde urządzenie FRITZ!Box posiada ustawiony fabrycznie, indywidualny klucz WLAN, który chroni sieć przed nieuprawnionym dostępem. Obie sieci bezprzewodowe oraz dostęp do WLAN dla gości można zabezpieczyć oddzielnymi kluczami.

     

Połączenie w oka mgnieniu

Dzięki standardowi WPS (WiFi Protected Setup) można bardzo szybko podłączyć do sieci nowe urządzenia obsługujące WLAN. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS lub WLAN na FRITZ!Box i nowym urządzeniu, a zostanie ono automatycznie, bezpiecznie zalogowane.

     

fritz.box – wszystko takie proste

FRITZ!OS to system operacyjny urządzenia FRITZ!Box, który można w prosty sposób obsługiwać przez przeglądarkę. Przejrzyste menu, przystępne kreatory i dostępny opcjonalnie tryb eksperta pomagają znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji.

     

Bezpłatne aktualizacje

Oprogramowanie FRITZ!OS jest stale ulepszane, aby zapewniać coraz wyższy poziomu komfortu i wydajności. Największą zaletą jest to, że można bezpłatnie pobrać najnowsze aktualizacje. W ten sposób oprogramowanie urządzenia FRITZ!Box jest zawsze aktualne.

     

Maksymalna efektywność energetyczna

FRITZ!Box stawia na inteligentne zarządzanie energią. I tak na przykład automatycznie redukuje moc nadawania WLAN, jeżeli rozpozna brak zalogowanych urządzeń. Oszczędność prądu i pieniędzy.

Dane techniczne

Modem DSL/ADSL2+ Nie
Modem VDSL/VDSL2 Nie
Port LAN 1 jako WAN Nie
Port WAN Nie
Modem LTE Kategorii 4 (FDD), Pobieranie do 150 Mbit/s, Wysyłanie do 50 Mbit/s
Łączność 2G/3G Tak
Obsługa modemów USB 3G/4G Nie
Pasmo WLAN WLAN 2,4 GHz
Standard WLAN 802.11 N 450 Mbit/s
Standard WLAN 802.11g, b, a Tak
Szyfrowanie WLAN WEP / WPA / WPA2 / + PSK
Porty Gigabit LAN 10/100/1000 1 port Gigabit LAN (1000 Mbit/s)
Porty Fast Ethernet LAN (100 Mbit/s) Brak
Serwer multimediów Nie
NAS/Dysk sieciowy Nie
Obsługa HD Voice Nie
VPN IPSec Tak
WLAN dla gości - prywatny Hotspot Tak
Baza DECT Nie
Porty analogowe Brak
Porty ISDN Brak
Smart Home Nie
Automatyczna sekretarka Nie
Fax-to-mail Nie
Kontrola rodzicielska Tak
Gwarancja 5 lat gwarancji
Menu w języku polskim Tak
Średni pobór mocy 6 W
Zawartość opakowania Urządzenie FRITZ!Box 6820 LTE, zasilacz, kabel LAN 1,5 m,instrukcja instalacji
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 64x99x134 mm

Produkty powiązane

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl