• Specjalne oferty na telefon - 22 100 22 44
  • twitter

 

  • 31 dni na zwrot

Numery telefonów:

Informacje o produktach: 22 20 19 319
Wsparcie techniczne: 801 09 09 08
22 100 22 44

Router WiFi centralka DECT VoIP VDSL VPN Smart Home AVM FRITZ!Box 7490

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 929,00 zł 929.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.05189
Producent: AVM
Kod produktu: 20002664

Opis

FRITZ!Box 7490

Najszybsza sieć domowa

Internet z każdym łączem

FRITZ!Box 7490 zapewnia maksymalną szybkość i stabilność połączenia z Internetem zarówno na łączach ADSL2+ jak i VDSL oraz sieci kablowych czy osiedlowych, wykorzystując port WAN. Urządzenia mogą korzystać z najszybszych połączeń WLAN AC, Gigabit LAN oraz USB 3.0 zapewniając najwyższy komfort pracy i rozrywki.

Najnowocześniejsze połączenia bezprzewodowe

Standard WLAN AC to najnowocześniejszy i najszybszy sposób na zapewnienie połączenia urządzeniom bezprzewodowym. Podwójne pasmo WLAN: 2,4 GHz oraz 5 GHz zapewnią optymalne połączenie wszystkim urządzeniom - tablety, laptopy i smartfony mogą łączyć się z Internetem z najwyższą prędkością i komfortem.

 

Komfortowa telefonia

FRITZ!Box 7490 umożliwia podłączenie wszystkich telefonów linii analogowej, ISDN oraz nawet 10 kont telefonii internetowej VoIP. Aplikacje mobilne dostępne za darmo pozwalają na sprawdzanie listy połączeń oraz odsłuchanie pozostawionych wiadomości głosowych z dowolnego miejsca. Urządzenie wyposażone jest ponadto w automatyczne sekretarki oraz funkcję faksu.

 

Multimedia w całym domu

Z routerem FRITZ!Box 3490 możliwe jest korzystanie z doskonałej jakości rozrywki w całym domu. Media serwer oraz dwa szybkie porty USB 3.0 pozwolą na udostępnienie w całej sieci muzyki, zdjęć i filmów.

FRITZ!Box - bezpieczna sieć

FRITZ!Box to synonim bezpieczeństwa! Kompleksowa koncepcja zabezpieczeń chroni twoje dane i jest przez nas stale testowana i udoskonalana. Bezpłatne aktualizacje zapewniają zawsze wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

FRITZ!OS – bogactwo możliwości

FRITZ!OS, system operacyjny urządzenia FRITZ!Box, jest regularnie uzupełniany o nowe funkcje. Dzięki aplikacjom FRITZ!App także poza domem zawsze masz dostęp do danych przez smartfona, możesz telefonować, korzystając z sieci domowej lub sterować urządzeniami odtwarzającymi. Wszystkie aktualizacje i aplikacje są oczywiście bezpłatne.

Łatwość obsługi

Prasę komputerowa i użytkownicy wielokrotnie chwalili prostotę obsługi urządzeń FRITZ!Box. Projektanci czynią wszystko, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi obsługę. Wszystko to zapewnione jest przez przejrzysty interfejs i kreatory, które prowadzą Cię krok po kroku.


Funkcje

  FRITZ!Box VDSL/ADSL2+  

Z każdym łączem

Urządzenie FRITZ!Box można podłączyć do każdego łącza DSL. Można je również połączyć z modemem światłowodowym lub przewodowym i w prosty sposób włączyć do istniejących sieci WLAN. Możliwe jest również podłączenie przez mobilne urządzenie UMTS

  FRITZ!Box - vectoring  

Duża prędkość dzięki wektorowaniu sygnału VDSL

FRITZ!Box to najnowocześniejsze urządzenie: dzięki technologii wektorowania przy tradycyjnych łączach VDSL uzyskasz prędkość sięgającą nawet 100 Mbit/s. Ciesz się dwukrotnie szybszym Internetem bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.

  Gigabitowa sieć  

WLAN AC o prędkości 1 300 Mbit/s

Nowy standard AC to błyskawicznie szybka sieć WLAN. Połącz komputery, smartfony i tablety w prosty i bezpieczny sposób z urządzeniem FRITZ!Box i ciesz się maksymalną prędkością i znacznie większym zasięgiem.

  Dualband WLAN  

Maksymalna elastyczność dzięki dwóm sieciom bezprzewodowym

Aby zapewnić maksymalną elastyczność wszystkim urządzeniom, FRITZ!Box korzysta jednocześnie z pasm częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz. Funkcja automatycznego wyszukiwania kanałów pozwala wybrać optymalny kanał bezprzewodowy.

   

Każdy rodzaj telefonii

Router FRITZ!Box współpracuje ze wszystkimi popularnymi modelami telefonów. Umożliwia również podłączenie telefonów analogowych, ISDN, telefonów DECT, telefonów IP oraz centralek telefonicznych. Przejrzyste menu umożliwia wygodnie zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami.

   

Telefony bezprzewodowe DECT

Stacja bazowa DECT pozwala na zarejestrowanie do 6 aparatów bezprzewodowych. Wszystkie rozmowy są automatycznie szyfrowane zapewniając prywatność i bezpieczeństwo. W połączeniu ze słuchawkami FRITZ!Fon możliwe staje się korzystanie z licznych funkcji dodatkowych.

   

Automatyczna sekretarka

Automatyczne sekretarki s funkcją voice to mail pozwala na nagranie wiadomości i wysłanie jej na e-mail umożliwiając odsłuchanie jej w dowolnym miejscu. Sekretarkę można skonfigurować aby działała w zdefiniowanych godzinach.

   

Synchronizacja kontaktów online

Routery FRITZ!Box pozwalają na synchronizację kontaktów książki telefonicznej z usługami Google, 1&1, GMX, WEB.DE zapewniając stały dostęp na wszystkich urządzeniach.

   

Obsługa faksów

FRITZ!Box zastępuje z powodzeniem zewnętrzne faksy. Dzięki menu urządzenia możliwe jest edytowanie tekstów i zdjęć oraz przygotowanie ich do wysyłki. Wiadomości faksowe przychodzące na urządzenie są przesyłane w formie wygodnych do odczytu plików PDF.

   

Najwyższa jakość rozmów dzięki telefonii HD

Dzięki domyślnie obsługiwanej funkcji rozmów w wysokiej jakości - HD Voice, FRITZ!Box oferuje naturalne brzmienie dźwięku i pozwala na osiągnięcie najwyższego komfortu rozmów.

 

  Sieć dla gości  

Dostęp do WLAN dla gości

Możesz zagwarantować swoim gościom łatwy dostęp do Internetu. W tym celu dostępny jest oddzielny klucz sieciowy i nazwa. Goście nie mają dostępu do sieci domowej. Pozwala to zachować prywatność danych.

  MyFRITZ!  

Z MyFRITZ! wszędzie jesteś w domu

Usługa MyFRITZ! firmy AVM pozwoli ci połączyć się z urządzeniem FRITZ!Box z dowolnego miejsca na świecie w wygodny i bezpieczny sposób. Dotrzesz do plików zapisanych we FRITZ!NAS, listy ostatnich połączeń i wiadomości nagranych na automatycznej sekretarce. dzięki aplikacji MyFRITZ!App także przez smartfona i tablet.

  FRITZ! VPN  

Szyfrowana komunikacja przez VPN

Za pomocą sprawdzonego standardu przemysłowego IPsec możesz połączyć się z urządzeniem FRITZ!Box lub siecią firmową przez Virtual Private Network (VPN). Ustawienia można wprowadzić bezpośrednio w urządzeniu FRITZ!Box, a następnie przenieść je na smartfony, tablety i komputery.

  FRITZ!Box Mediaserwer  

Serwer mediów zapewnia najwyższy poziom rozrywki

Urządzenie FRITZ!Box zarządza wszystkimi podłączonymi pamięciami USB i udostępnia ich zawartość w sieci. Serwer mediów umożliwia odtwarzanie na odpowiednich urządzeniach wyjściowych muzyki, zdjęć i filmów w sieci domowej.

  FRITZ!OS Bezpłatne aktualizacje  

Bezpłatne aktualizacje

FRITZ!OS czyli system operacyjny będący sercem naszych routerów jest stale rozwijany i ulepszany. Dzięki temu, użytkownicy naszych urządzeń mogą zawsze liczyć na największy komfort i wydajność. Aktualizację można przeprowadzić bezpośrednio poprzez menu routera, mogą być również wykonywane automatycznie. Dzięki temu urządzenie jest zawsze wyposażone w najnowsze oprogramowanie - zupełnie za darmo.

 

        

Dane techniczne

Modem DSL/ADSL2+ Tak
Modem VDSL/VDSL2 Tak
Port LAN 1 jako WAN Tak
Port WAN Nie
Obsługa modemów USB 3G/4G Tak
Pasmo WLAN WLAN 2,4 oraz 5 GHz
Standard WLAN 802.11 N 450 Mbit/s
Standard WLAN 802.11 AC 1300 Mbit/s
Standard WLAN 802.11g, b, a Tak
Szyfrowanie WLAN WEP / WPA / WPA2 / + PSK
Porty Gigabit LAN 10/100/1000 4 porty Gigabit LAN (1000 Mbit/s)
Porty USB 2 Porty USB 3.0
Serwer multimediów Tak
NAS/Dysk sieciowy Tak
Centralka telefoniczna/PBX Analogowa/ISDN/VoIP
Obsługa HD Voice Tak
VPN IPSec Tak
WLAN dla gości - prywatny Hotspot Tak
Baza DECT Tak, do 6 słuchawek bezprzewodowych
Porty analogowe 2 porty analogowe
Porty ISDN 1 port ISDN
Smart Home Tak, do 10 gnizadek FRITZ!DECT 200
Automatyczna sekretarka Tak
Fax-to-mail Tak
Kontrola rodzicielska Tak
Gwarancja 5 lat gwarancji
Menu w języku polskim Tak

Produkty powiązane

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl